Medarbejdere

Jannik Steen Meibom

Jannik Steen Meibom

Hosting og softwareudvikling
LedelseHostingWebudviklingSoftwareudvikling
70 28 66 00
60 80 80 40
jannik@nhl-data.dk
Jan Rüsz Hansen

Jan Rüsz Hansen

Hosting og softwareudvikling
LedelseHostingWebudviklingSoftwareudvikling
70 28 66 00
jan@nhl-data.dk
Peter Lykke

Peter Lykke

Softwareudvikling
LedelseSoftwareudvikling
70 28 66 00
27 28 66 36
ply@nhl-data.dk
Jesper Haggren

Jesper Haggren

Hosting og IT Services
LedelseHostingIT DriftIT Infrastruktur
70 28 66 00
61 33 08 49
jesper@nhl-data.dk
Tommy Richard Fogh Andersen

Tommy Richard Fogh Andersen

Hosting og webudvikling
HostingWebudviklingIT Drift
70 28 66 00
tommy@nhl-data.dk
Susanne Dettmann

Susanne Dettmann

Bogholder
Bogholderi
70 28 66 00
susanne@nhl-data.dk
Thomas Haggren

Thomas Haggren

IT services, IT drift, web- og softwareudvikling
HostingWebudviklingSoftwareudviklingIT DriftIT Infrastruktur
70 28 66 00
thomas@nhl-data.dk
Søren Sandberg

Søren Sandberg

IT Mægler
HostingIT Drift
70 28 66 00
30 29 50 00
sandberg@nhl-data.dk

Partner logos

Copyright © NHL Data ApS - Alle priser er angivet i DKK uden moms

Genveje